Valymas lazeriu greitai, saugiai ir efektyviai

Pramoninis valymas nuo seno buvo labai reikalinga pramonės sritis, tačiau jis kelia ir tam tikrus iššūkius, kuriuos yra sunku išspręsti norintiems veiksmingo, saugaus įvairių paviršių valymo. Mes supratome, kad yra greitesnis, ir efektyvesnis būdas valyti paviršius, todėl pradėjome savo mobilias lazerinio valymo paslaugas.

Kontaktai
Apie mus

„Valymas lazeriu”- tai pirmaujanti įvairių paviršių įmonė, įkurta 2020 metais Lietuvoje. Mes vieni iš pirmųjų Lietuvoje pradėjome teikti lazerinio valymo paslaugas.

Savo veiklą pradėjome Vilniuje, o sukaupta darbo patirtis ir vykdomi įvairūs projektai leido įmonei išplėsti savo veiklos sritis ir teikti savo paslaugas. Ilgai netrukus pradėjome prekiauti pačiais lazeriais.

Siūlome aukštos kokybės lazerinio valymo paslaugomis, žemomis kainomis.

lazeriu-valymo-imone_optimized

Mobilus Lazerinis Valymas

Stabilus valymo laikas, be jokių pertraukų. Valymas lazeriu yra greitas, jam reikia mažiau pasiruošimo laiko, ir su mūsų mobiliomis paslaugomis mes atvyksime pas jus!

Bekontaktis Šalinimas

Valant lazeriu, nėra kontakto su valomu paviršiumi, todėl mes galime lengvai nuvalyti pažeidžiamus, brangius paviršius.

Draugiškas Aplinkai Valymas

Ekologiškesnis būdas nei cheminis, rankinis ar valymas vandens srove.

Pažangiausios Valymo Technologijos

Mes taip pat esame atsidavę profesionaliam, aukštos kokybės savo klientų aptarnavimui.

Kodėl mes?

Mūsų komandą sudaro patyrę specialistai, inžinieriai, kurie supranta savo darbą. Ilgametės patirties dėka, išsprendžia bet kurį kliento poreikį. Su savo aukštos kokybės lazerinio valymo paslaugomis, žemomis kainomis, greitu ir atsakingu atlikimu, ir pasitikėjimu grįsta parternyste, mes visada siekiame suteikti pranašumą savo klientams.

Jeigu jūs ieškote lazerinio valymo įrangos savo verslui, mes su džiaugsmu pademonstruosime, kaip ji veikia ir aptarsime su jumis visus jūsų klausimus.

Gaukite pasiūlymą

Mobilus lazerinis valymas

Jei esate užsakinėję smėliavimą, srautinį plovimą, cheminį valymą ar kitokį valymo būdą pramoniniams komponentams, tuomet jūs suprantate bandymo patogiai įterpti tokias paslaugas į savo dienotvarkę. Tampa dar sunkiau, norint suderinti šių paslaugų logistiką ir specifiką.

Mes žinome, kad tai problema daugeliui žmonių ir verslo savininkų, todel mes pasirinkome misiją įsteigti pirmąją regione mobilią valymo lazeriu paslaugą.

Skaityti daugiau

Pažangūs ir efektyvūs sprendimai, kuriais galite pasikliauti

Jūs taip pat įsigyjate patikimą partnerį, kuris pritaikys savo paslaugas pagal jūsų poreikius, suteiks nepriekaištingą klientų aptarnavimą ir užtikrins, kad būtų atsižvelgta į jūsų interesus. Mes siekiame suteikti 100% kokybiškas ir patikimas paslaugas visiems, kam reikia profesionalaus valymo.

Dirbdami su mumis, jūs gaunate paslaugą, kuri nedelsiant pasieks jus, kad pagelbėtų su jūsų reikmėmis.